Stavební chemie F.Ball and Co Ltd.

F. Ball and Co. Ltd. je přední britský výrobce podlahářských lepidel a přípravků pro úpravu podkladů pro celosvětové odvětví podlah.

Historie firmy F. Ball an Co Ltd. se píše již d roku 1886 a její produkty na trhu jsou prověřené a důvěryhodné v celosvětovém odvětví podlah, kde F.Ball lepidla na podlahové krytiny, vyrovnávací hmoty a doplňky pro přípravu podlah nabízejí ověřenou spolehlivost pro aplikace v mnoha různých sektorech, včetně obchodu, maloobchodu, vzdělávání, zdravotnictví a volného času.

OTESTOVÁNO - SCHVÁLENO - PROVĚŘENO - ZARUČENO

Základem filozofie firmy F. Ball při výrobě v nejmodernějším zařízení ve Staffordshire jsou: služby, spolehlivost a zkušenosti. Společnost má zkušený tým technického oddělení, který nabízí rady a specifikace pro jednotlivé projekty, podpořený jedinečným Průvodcem doporučenými lepidly F.Ball  RAG - což je nejrespektovanější průvodce kompatibilitou lepidel v podlahovém průmyslu, který obsahuje přibližně 6000 doporučení lepidel pro podlahové krytiny od více než 200 mezinárodních výrobců podlahových krytin. Lze jej zdarma stáhnout na Google Play

Poskytování služeb v oblasti podlah po celém světě se stalo stále důležitější součástí podnikání společnosti F. Ball a společnost v současné době distribuuje výrobky prostřednictvím mezinárodní sítě odborných zástupců a distributorů. Dceřiná společnost F. Ball and Co. (Asia) Pte Ltd se sídlem v Singapuru poskytuje služby v oblasti asijského tichomořského regionu. www.f-ball.com

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.