F.Ball & Co. Ltd. - Stěrkové hmoty, penetrace, uzávěry.

Úprava podkladu je nedůležitější kroj k vaší vysněné podlaze. Je to základ, který používáme každý den, aniž si to možná plně uvědomujeme. Bereme to jako samozřejmost. Ale právě proto, je to jedna z nejdůležitějších a často také jedna z nejvíce nákladnějších investic. Je to významná dominanta našich inetriérů. Chceme, aby na podlaze instalovaná krytina plnila svůj účel pod dlouhou dobu a bez problémů. Takže, ať již je vaše podlahová krytina koberec, PVC, vinyl, dřevěná, laminátová, nebo dlažba....kvalitní pevný a rovný podklad bez vzlínající vlhkosti je absolutní priorita. Správně připravený podklad je eliminace budoucích probémů a reklamací z důvodu zanedbání tohoto kroku. Firma F. Ball & Co. Ltd., založená již v roce 1886 je lídrem, který udává trendy pro podlahářské lepidla a produkty na úpravu podkladů. Všechny své produkty velice pečlivě testuje a reaguje na podněty od realizačních firem, které poskytují velice cenné odezvy na tyto materiály. Jsme velmi potěšeni, že můžeme nabídnout tyto prověřené produkty i našim zákazníkům a poskytnout tak základ vašim budoucím podlahovým krytinám.

Jedinečné zkušenosti a historie firmy F. Ball & Co. Ltd., jsou zárukou, že úprava podkladů je hrou a ne noční můrou. Po prvotním vyzkoušení se přesvědčíte, proč je tento výrobce jedním z předních dodavatelů podlahářské chemie. Podmínkou je však dodržování požadavků stanovených normou a platného technického listu daného výrobku.

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?