Produkty F.Ball pro vlhké a problémové podklady

Pro vlhké a problémové podklady má F.Ball v nabídce vlhkostní uzávěry pro všechny typy podkladu. Standardně do hodnot vlhkosti 5 CM, popř. 3 CM v případě integrovaného podlahového vytápění.

 • F.Ball F77 resin - Vlhkostní uzávěra do 98% RH (5 CM) dvousložková F.Ball F77 resin - Vlhkostní uzávěra do 98% RH (5 CM) dvousložková

  STOPGAP F77 je bezrozpouštědlový, jednovrstvý, dvousložkový epoxidový pryskyřičný systém, který vytvrzuje a zajišťuje vodotěsnou povrchovou membránu. STOPGAP F77 brání průchodu zbytkové stavební vlhkosti a vzlínající vlhkosti a ovlivňuje tak následnou instalaci podlahových krytin, což umožňuje včasnou instalaci v rychlých stavebních programech. STOPGAP F77 je černě pigmentovaný, což uživateli umožňuje vizuálně kontrolovat rovnoměrnost pokrytí. Lze jej použít k izolaci zbytkové stavební vlhkosti, kde jsou hodnoty relativní vlhkosti až 98% (5 CM), v případě aplikace na potěr podlahového vytápění s odečty relativní vlhkosti do 90% (3 CM). Po úplném vytvrzení naneste vrstvu Stopgap P 141 Primer.

 • F.Ball F77 resin - Vlhkostní uzávěra jednosložková F.Ball F77 resin - Vlhkostní uzávěra jednosložková

  STOPGAP F78 je dvouvrstvý, jednosložkový systém připravený k okamžitému použití, bez obsahu rozpouštědel, který rychle schne a vytváří vodotěsnou povrchovou membránu. STOPGAP F78 brání průchodu zbytkové stavební vlhkosti do následných podlahových krytin, což umožňuje včasnou v rychlých stavebních programech. STOPGAP F78 musí být aplikován ve dvou vrstvách a lze jej použít k izolaci zbytkové stavební vlhkosti tam, kde jsou hodnoty relativní vlhkosti až 95% (3 CM). Je modře pigmentovaný, aby umožnil uživateli vizuálně kontrolovat pokrytí.

 • F.Ball Isolator - Izolační membrána F.Ball Isolator - Izolační membrána

  Volně položená, nepropustná, laminovaná fólie, navržená tak, aby poskytovala bariéru proti vlhkosti a vlhkým podkladům a těm, které nelze z důvodu kontaminace povrchu připravit tradičními metodami. Fólie poskytuje podklad pro instalaci mnoha podlahových krytin z vinylu, linolea a pryže. Systém volného pokládání umožňuje snadné odstranění podlahových krytin a ponechává povrch v původním stavu. Drážky na spodní straně plachty vytvářejí vzdušný prostor umožňující ventilaci vodní páry z vlhkých podkladů do suché stěny nebo odvětrávaného soklu. Na velké plochy lze použít více rolí, jednoduše spojováním na sraz.

 • F.Ball F47 Lepidlo citlivé na tlak k izolační membráně F.Ball F47 Lepidlo citlivé na tlak k izolační membráně

  F47 je Akrylové polymerní emulzní lepidlo bez obsahu rozpouštědel pro vinylové podlahové krytiny. Schne do permanentně lepkavého povlaku a používá se ke snížení výskytu stínování zubů stěrky přes tenkou vinylovou podlahu. Používá se ve spojení s izolační spojovací páskou k utěsnění všech spojů v izolační membráně. Lze použít na podklad s relativní vlhkostí až 92%.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.