Axminsterské, vlněné koberce

kvalita, styl, prestiž...

Gaskell Hugh MACKAY - Tkané koberce Axminstery - skladový program výrobce

Kromě našich specializovaných zakázkových či individuálních možností máme v nabídce řadu vzorů ze skladového programu. Tyto skladové řady můžete vidět níže spolu s paletou barev, která je k dispozici v každém rozsahu.

Přijde vám toto množství veliké? Tak pozor, to není vše!

Máte možnost vybrat ze stovek dalších řad a dokonce přebarvit kterýkoli z designů Axminster tak, aby vyhovoval jakémukoli dekoru daného prostoru. Na stránkách výrobce si v programu Design it! (www.designacarpet.co.uk) můžete upravit barevnou paletu daného vzoru! Nejdříve vyberete brožuru dle výběru, poté design dle výběru, poté paletu barev a již můžete zkoušet různé barevné kombinace. Nakonec si tento vzor můžete prohlédnout v předem nastavených 3D prostorách.

Nebo ještě lépe, můžete využít možnost zobrazení koberce přímo ve vašem prostoru prostřednictvím aplikace nebo rozhraní Room Visualiser a mít tak nevíce možnou představu o tom, jak by koberec v prostoru vypadal.

A teď to nejlepší! Takto zakázkově upravené koberece lze dodat již od 20 m2!!!

Individuální design (Bespoke) znamená, že lze navrhnout vzor koberce zcela dle vašich představ.

Pro více informací o této a jakýchkoli dalších možnostech nás jednoduše kontaktujte.

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?