Anglické koberce CORMAR

jsou kvalitní vlněné a polypropylenové koberce

Firma Cormar Carpet je hrdý britský rodinný podnik, který vyrábí koberce již od roku 1956 ve vlastních dvou továrnách v Lancashire. Vyrábí a dodává  koberce z vlastních distribučních míst v Hemel Hempstead a Bury přibližně 3 000 maloobchodníkům Cormar Carpet Company po celé Velké Británii a Irsku pomocí vlastního vozového parku + bezpočtu mezinárodních firem po celé Evropě. Firma získala více jak padesát ocenění v oboru koberců a podlahových krytin, včetně toho, že za posledních 13 let hlasovali čtenáři odborných časopisů „Carpet Supplier of the Year“ jako „nejlepší výrobce koberců do roku 2020“. www.cormarcarpets.co.uk

                                                                                                        

Ať již hledáte koberce jednoduché na údržbu a čištění, velmi komfortní koberce s hustým a vysokým vlasem, nebo vlněné koberce, které nabízejí to nejlepší na trhu, můžete se spolehnout, že tato rodinná firma vyrábí různé typy vhodné do všech prostor.

Všechny koberce jsou navíc s mřížkovaným podkladem, což je zárukou stability a odolnosti koberce a velmi vhodné pro instalaci koberce na podložku metodou napínáním.

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?