Dodáváme komfort do vašich životů

..s našimi produkty se budete cítit jako v sametu

Máme různé druhy, pro bytové, komerční

..i pro ty nejluxusnější interiéry

Skvělý finish začíná přípravou podkladu

produkty F.Ball mají řešení na všechny

Luxusní a kvalitní koberce

pro dotvoření každého interiéru

Dodáváme komfort do vašich životů

..s našimi produkty se budete cítit jako v sametu

Máme různé druhy, pro bytové, komerční

..i pro ty nejluxusnější interiéry

Skvělý finish začíná přípravou podkladu

produkty F.Ball mají řešení pro všechny

Luxusní a kvalitní koberce

..pro dotvoření každého interiéru

Floorwise

Synonymum pro vysoce komfortní a kvalitní podložky pod koberce, plovoucí podlahy. Nezáleží na tom, jaký koberec si vyberete, záleží na tom, zdali pod něj zvolíte podložku Floorwise! Ty sice nejsou vidět, ale poznáte je na prvním kroku. Zaručí, že koberec bude mnohonásobně více komfortní, bude mít větší zvukovou a tepelnou izolaci a v neposlední řadě vydrží déle jako nový. Ať již se rozhodnete pro metodu napínání či dvojité lepení, máme podložku pro všechny koberce či varianty instalace. Námi prezentované podložky jsou ty, které držíme běžně skladem. Další produkty z nabídky výrobce na dotaz či objednání.  www.floorwise.co.uk

Standard pokládání koberců na podložky pod koberce metodou napínání koberců, je ve světě běžný již  přes 40 let.

Koberec volíte protože chcete komfortní, útulnou, zateplenou a odhlučněnou krytinu, že ano? Tak proč to vše degradovat instalací na tvrdý a studený podklad? Instalujte jej na podložku Floorwise!

Věděli jste například, že...

• Téměř každý koberec, dodávaný v metráži, opouští výrobní závod s tím, že musí být nainstalován metodou tzv. napínání na podložce (používá se především ve Spojeném Království, Irské republice, USA a Kanadě) nebo celoplošnou fixací (nalepením)? Pokud nejsou tyto podmínky dodrženy, nevztahuje se na něj výrobní záruka.

A co taková podložka pod koberec poskytuje?

     
Špičkový komfort při chůzi po koberci na podložce - Podložky Floorwise mají skvělý kročejový komfort!
I na tom nejobyčejnějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na odpruženém koberci bez rizika tvrdých nárazů.      

Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle - Podložky Floorwise udržují Váš koberec po delší dobu jako nový!
Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět na horu od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.
Ikona        

Vysoký tepelný izolant - Podložky Floorwise pomáhají snižovat tepelné ztráty skrze podlahu!
Díky tepelnému odporu 1,15tog - 3,1tog (0,115 m2 - 0,31 m² K/W ) je zaručena dodatečná izolace Vašeho koberce, necítíte tak chlad od nohou a nemáte takovou potřebu ohřevu v místnosti. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na koberci bez rizika prochladnutí. Naopak při instalaci koberce v patře nad vámi, pomáhá snižovat tepelné ztráty skrze strop a podlahu.

• Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.
        
Špičkový zvukový izolant - Podložky Floorwise udělají Váš domov tišší!
Naše podložky se pyšní zvukovou izolací 26dB - 44dB! Díky přidané zvukové izolaci je velice omezen zvuk vznikající při chůzi či pobíhání po koberci. Podlaha s kobercem na instalovaném na podložce je až o 250% tišší než bez použití podložky!

Stejně tak naše speciální akustické podložky pod plovoucí podlahy, jako je Acoustica Good nebo Acoustica Better mohou snížit kročejový zvuk až o 30%.
        

Jednodušší údržba a čištění
Podložky Floorwise ochraňují kobercové vlákno!

Ochrana kobercového vlákna poskytuje lepší čištění koberce a větší hygienu.
Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učenější, navíc při metodě napínání koberce není koberec pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém nadzvednutí koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.
 

Vyrovnává případné nerovnosti podkladu - Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností!
Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu hrubších betonových podkladů, prkenných a deskových podkladů. Ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky, která Vám dodá tolik benefitů navíc že se Vám to prostě vyplatí. (Doporučujeme konzultovat stav podkladu s podlahovým technikem)
        

Nepřekonatelný systém instalace v místnostech a na schodech
Při metodě napínání je zamezeno zbytečnému znehodnocení nového koberce a podkladní vrstvy použitým lepidlem. Koberce lze z napínacích lišt v případě potřeby jednoduše sejmout a reinstalovat!
Zapomeňte na trvalé lepení k podkladu a znehodnocení zakoupené podlahové krytiny. Dopřejte si Váš oblíbený koberec na schodech, tak úžasně měkce příjemné, bezpečné kroky, místo tvrdého a kluzkého schodiště.

Protože je instalován stejnou metodou napnutím na lišty a podpořen podložkou, zaručuje bezproblémové sejmutí v případě potřeby.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.