Napínací lišty

Napínací lišty - geniálně jednoduché řešení, jak efektivně a profesionálně zafixovat koberec. Jedna s podmínek výrobců koberců. Koberec má být celoplošně fixován, buďto lepením, nebo právě napínáním. Docílíme tak dodržení podmínky zaruky koberce a máme možnost koberec v případě potřeby jednoduše odepnout a reinstalovat nový nebo stávající. Napínací lišty najdou i využití při instalaci koberce na schodiště, kde se díky napínacím lištám dá instalovat pruh koberce, kterým pokryjete např. 10 schodů v kuse. A samozřejmě platí možnost koberec v případě potřeby jednoduše reinstalovat. Touto metodou jde instalovat drtivá většina koberců, vyjma ty s gumovým nebo pěnovým podkladem.

Tato metoda je ve světě běžná již skoro 50 let díky benefitům, variabilitě a rychlosti které nabízí. K instalaci je potřeba vlastnit tzv. kolenní napínák a bolster, což máme v sekci nářadí.

 • F160 F160

  Napínací lišty pro dřevěný podklad. Délka lišty 1,52 m, Box 100 ks

 • F161 F161

  Napínací lišty pro betonový podklad. Délka lišty 1,52 m, Box 100 ks

 • F167 F167

  Napínací lišty - univerzální podklad. Délka lišty 1,52 m, Box 100 ks

 • F152 F152

  Napínací lišty pro lepení. Bez předbitých hřebů. Délka lišty 1,52 m, Box 100 ks

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?