F.Ball - lepidla pro textilní krytiny

Komplexní řada lepidel pro pokládku koberců, kobercových čtverců a podložek pod koberce. Výběr nejvhodnějšího lepidla bude záviset na podlahové krytině, která se má instalovat, podkladovém materiálu a požadovaném druhu lepení.Oceněné lepidlo na podlahu Styccobond F3 je dlouhodobě zavedeno s více než 40 lety na trhu. Ve Spojeném království je uznáváno jako nejpoužívanější lepidlo na podlahy.Doporučení výrobce podlahových krytin naleznete v nejnovější příručceDoporučená lepidla Styccobond, kterou najdete v sekci dokumenty ke stažení, nebo jako aplikaci na Google play, nebo App Store, ke stažení zdarma.

 • Stycobond F3 Stycobond F3

  Speciálně všestranné kaučukovo pryskyřičné lepidlo na bázi vody, určené pro trvalé lepení podlahových kryt jako vpichované koberce, pytloviny, plstě, koberce s latexovou nebo gumovo pěnovou rubovou stranou a korkových dlaždic do tloušťky 3,2 mm. Lepidlo je velice odolné proti změkčování, chráněné proti biologickému rozkladu a též vhodné pro aplikaci na podlahové vytápění. Dlouho etablovaný s více než 40 lety na trhu je nyní uznáván jako nejpoužívanější podlahové lepidlo ve Velké Británii. Vykazuje přibližně 70% kompatibilitu s 5 000 podlahovými krytinami v příručce Doporučená lepidla Styccobond (RAG).

 • Styccobond F40 Styccobond F40

  Je syntetická polymerní elulze vyrobená pro poskytnutí systému dvojitého lepení. Bez rozpouštědel, založená na vodní bázi, která vysychá do transparentního, stále lepivého povlaku a je vhodná pro instalace přes podlahy s běžným podlahovým vytápěním.

 • Stycobond F41 Stycobond F41

  Je fixace na kobercové čtverce, tzv. tackifier. Emulzní lepidlo bez obsahu rozpouštědel navržené tak, aby poskytovalo trvale lepivý film, který zabrání pohybu volně ložených kobercových čtverců. Umožňuje čtverec snadno odejmout a vyměnit jej bez opravných prací. Fixace je nehořlavá a odolná vůči migraci změkčovadel. Lepidlo má přidaný prvek zabraňující korozi, který zabraňuje oxidaci produktu při použití na zdvojených podlahách nebo jiných kovových podkladech. Lepicí prostředek je chráněn proti biodegradaci a je vhodný pro použití na podlahách s podlahovým vytápěním.

 • Styccobond F73 PLUS Styccobond F73 PLUS

  Je jednosložkové, vlákny vyztužené, vlhkostí vytvrzující podlahové lepidlo vhodné pro pokládku široké škály podlahových krytin a pro umělou trávu. Je voděodolné a vhodné tak pro venkovní použití. Je odolné vůči olejům a mastnotám a je vhodné pro použití na podlahy s běžným podlahovým vytápěním.

 • Styccobond F81 Styccobond F81

  Je dvousložkové epoxidové lepidlo bez obsahu rozpouštědel. Po vytvrzení je odolné vůči vodě, olejům a tukům. Vhodné pro použití na podlahy s běžným podlahovým vytápěním. Po úplném vytvrzení je odolnost proti vodě ideální pro vnitřní a venkovní instalace vystavené povrchové vodě. Testováno a schváleno pro aplikace v námořnictví, podle norem Mezinárodní námořní organizace.

 • Styccobond F30 Styccobond F30

  Je kaučukovo pryskyřičné lepidlo na spoje koberců, které zabraňuje následnému třepení vláken

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.