Řada lepidel a doplňků, které byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálních instalatérů dřevěných podlah. Tato řada pokrývá potřeby každodenní instalace dřevěných podlah a nabízí výběr lepidel, která splňují požadavky aplikace, místa a výkonu. Pomocná zařízení zajišťují, aby práce mohly začít co nejrychleji a aby mohly být perfektně dokončeny.

Doporučení výrobce podlahových krytin naleznete v nejnovější příručce Doporučená lepidla Styccobond, kterou najdete v sekci dokumenty ke stažení, nebo jako aplikaci na Google play, nebo App Store, ke stažení zdarma.

 • Styccobond B95 Styccobond B95

  Flexibilní lepidlo speciálně navržené pro přizpůsobení přirozenému pohybu dřevěných podlah po celou dobu jeho životnosti. Vysoce výkonné jednosložkové lepidlo na dřevo, které je šetrné k životnímu prostředí i uživatelsky přívětivé. Bez rozpouštědel a nehořlavé, rychle tuhnoucí a vyvíjí vysokou konečnou pevnost spoje. Je chráněno proti biodegradaci a lze jej použít na běžné instalace podlahového vytápění.

 • Styccobond B92 Styccobond B92

  Je jednosložkové lepidlo syntetické pryskyřice na bázi rozpouštědla používané k instalaci široké škály dřevěných podlahových krytin. Má dlouhou otevřenou dobu a je rychle tuhnoucí pro vytvoření vysoké pevnosti spoje. Je chráněno proti biodegradaci. STYCCOBOND B92 lze použít k zajištění dřevěných bloků, korku, dřevěných mozaikových desek, inženýrských desek (vícevrstvých podlah) a podlah z dřevěných pásů do maximální délky 1,5 metru.

 • Styccobond B90 Styccobond B90

  Je PVA emulzní lepidlo pro spojování dřevěných, latěných, dřevotřískových desek a dřevěných podlah s perem a drážkou. Vyhovuje třídě odolnosti D3 BS EN204. Lze jej také použít k lepení sběračů podlah z masivního dřeva a technických desek (vícevrstvých semi-solid). STYCCOBOND B90 zasychá na bezbarvý transparentní film a je chráněn proti biologické degradaci

 • Stycco FLEX Stycco FLEX

  je vhodný k upevnění hran schodů bez nutnosti mechanického upevnění na vhodně pevné podklady. Je vhodný také k zajištění napínacích lišt, PVC obkladů, soklových lišt, obložení a zárubní. STYCCO FLEX má vynikající odolnost vůči změkčovadlům, vysokou pevnost spoje a vynikající rozměrovou stabilitu pro zajištění vysoce plastifikovaných PVC podlahových doplňků a lišt, včetně soklů, překrytí, zakrytí a lemovacích lišt. Lze jej také použít k zajištění první řady při instalaci dřevěných podlah. STYCCO FLEX je rychle tuhnoucí flexibilní lepidlo s vynikajícími vlastnostmi vyplňování mezer, které je vhodné pro lepení široké škály stavebních materiálů na většinu povrchů ve vnitřním i vnějším prostředí.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.