Logo

Podložky pod koberce

Standard pokládání koberců na podložky pod koberce metodou napínání koberců, je ve světě běžný již  přes 40 let. Požadujte u svého prodejce pokládku koberce na podložku Floorwise, pro ten jedinečný komfort a výhody, které podložka nabízí. Vy i Váš koberec to budete milovat. Garantováno!

Koberec volíte protože chcete komfortní, útulnou, zateplenou a odhlučněnou krytinu, že ano? Tak proč to vše degradovat instalací na tvrdý a studený podklad? Instalujte jej na podložku Floorwise!
 

Věděli jste například, že...

Téměř každý koberec, dodávaný v metráži, opouští výrobní závod s tím, že musí být nainstalován metodou tzv. napínání na podložce (používá se především ve Spojeném Království, Irské republice, USA a Kanadě) nebo celoplošnou fixací (nalepením)?

Pokud nejsou tyto podmínky dodrženy, nevztahuje se na něj výrobní záruka.


A co taková podložka pod koberec poskytuje?
Ikona

Špičkový komfort při chůzi po koberci na podložce

Podložky Floorwise mají skvělý kročejový komfort!

I na tom nejobyčejnějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na odpruženém koberci bez rizika tvrdých nárazů.

Ikona

Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle

Podložky Floorwise udržují Váš koberec po delší dobu jako nový!

Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět na horu od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.

Ikona

Vysoký tepelný izolant

Podložky Floorwise pomáhají snižovat tepelné ztráty skrze podlahu!

Díky tepelnému odporu 1,15tog - 3,1tog (0,115 m2 - 0,31 m² K/W ) je zaručena dodatečná izolace Vašeho koberce, necítíte tak chlad od nohou a nemáte takovou potřebu ohřevu v místnosti. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na koberci bez rizika prochladnutí.

Naopak při instalaci koberce v patře nad vámi, pomáhá snižovat tepelné ztráty skrze strop a podlahu.

Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.

Ikona

Špičkový zvukový izolant

Podložky Floorwise udělají Váš domov tišší!

Naše podložky se pyšní zvukovou izolací 26dB - 44dB! Díky přidané zvukové izolaci je velice omezen zvuk vznikající při chůzi či pobíhání po koberci.

Podlaha s kobercem na instalovaném na podložce je až o 250% tišší než bez použití podložky!

Stejně tak naše speciální akustické podložky pod plovoucí podlahy, jako je Acoustica Good, Acoustica Better, Acoustica Best, mohou snížit kročejový zvuk až o 30%.

Ikona

Jednodušší údržba a čištění

Podložky Floorwise ochraňují kobercové vlákno!

Ochrana kobercového vlákna poskytuje lepší čištění koberce a větší hygienu.

Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učenější, navíc při metodě napínání koberce není koberec pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém nadzvednutí koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.

Ikona

Vyrovnává případné nerovnosti podkladu

Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností!

Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu hrubších betonových podkladů, prkenných a deskových podkladů. Ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky, která Vám dodá tolik benefitů navíc že se Vám to prostě vyplatí.

Doporučujeme konzultovat stav podkladu s podlahovým technikem.

Ikona

Nepřekonatelný systém instalace v místnostech a na schodech

Při metodě napínání je zamezeno zbytečnému znehodnocení nového koberce a podkladní vrstvy použitým lepidlem. Koberce lze z napínacích lišt v případě potřeby jednoduše sejmout a reinstalovat!

Zapomeňte na trvalé lepení k podkladu a znehodnocení zakoupené podlahové krytiny. Dopřejte si Váš oblíbený koberec na schodech, tak úžasně měkce příjemné, bezpečné kroky, místo tvrdého a kluzkého schodiště.

Protože je instalován stejnou metodou napnutím na lišty a podpořen podložkou, zaručuje bezproblémové sejmutí v případě potřeby.


Toužíte také konečně vlastnit koberec instalovaný na podložce?!

Podložky Floorwise nabízíme skrze síť všech dobrých prodejců podlahových krytin či podlahářů. Všech, kteří již pochopili, že instalace koberce na podložku je to, co k sobě patří.

Jestliže Váš dodavatel nemá podložky Floorwise ještě běžně v nabídce, požádejte jej, aby se u nás bezplatně zaregistroval a podložku Vám dodal.

 

Copyright © 2020, ProFlooring s.r.o. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.